KONST / Litografier / Färglitografi 17166061

nr 1716 6061

Färglitografi

Sven Jonsson. Signerad, numrerad 7/150. Färglitografi, bildmått: 47x27 cm, yttermått inklusive ram: 60x40 cm

Kondition: gulnat blad

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 11 augusti 2025
kl 18:48:13

10/8 18:30:04 1      Vinnande bud